Hotel w centrum Polski, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, parking dla Gości, bogata oferta atrakcji dla grup to doskonałe warunki dla Biznesu. Tylko tutaj wypoczniesz w stylowych pokojach i nowoczesnej strefie SPA, skosztujesz tradycyjnych dań w Restauracji Miód i Wino oraz wybornego piwa z rzemieślniczego Browaru Podklasztorze!

Hotel konferencyjny pod Warszawą
Sala konferencyjna Hotelu pod Warszawą
Organizacja konferencji pod Warszawą

Hotel Podklasztorze to doskonała lokalizacja dla biznesu, to hotel pod Warszawą zaledwie 1,5 h drogi od stolicy. Organizujemy dla Państwa eventy, szkolenia, konferencje oraz spotkania integracyjne w wyjątkowym XII-wiecznym Opactwie Cystersów położonym nad Zalewem Sulejowskim.

Hotel konferencyjny pod Warszawą
Organizacja eventów pod Warszawą

Hotel ze SPA i nowoczesnym basenem to idealne rozwiązanie na odpoczynek po całym dniu szkoleń i konferencji. Autorskie zabiegi w Klasztornym Monasterium Spa gwarantują odpoczynek i niezapomniane odprężenie w murach XII-wiecznego Opactwa Cystersów.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na organizację imprezy integracyjnej pod Warszawą. Dysponujemy terenem zielonym, który można zaadoptować na potrzeby imprez plenerowych. Indywidualne podejście do Klienta oraz ogromne możliwości, a także idealna lokalizacja w centrum Polski, z dala od zgiełku miasta są niewątpliwymi atutami hotelu.

Tradycyjna kuchnia cysterska w nowoczesnym wydaniu oraz Browar Rzemieślniczy i aromatyczne nalewki i miody są idealnym dopełnieniem każdej biesiady i spotkania. Specjalizujemy się w organizacji biesiad cysterskich i degustacji miodów pitnych.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Pyszny początek dnia stwarza lepsze warunki do rozmów o interesach. Zapraszamy na śniadania biznesowe przy aromatycznej kawie, świeżo wypiekanym chlebie i naszych klasztornych specjałach.

Śniadanie biznesowe stwarza idealne warunki by w miłej, niezobowiązującej atmosferze porozmawiać o interesach, nawiązać nowe kontakty lub wymienić się doświadczeniami. W zależności od Państwa potrzeb dysponujemy zarówno kameralnymi salkami jak i większymi przestrzeniami. Przygotowujemy śniadania w formie bufetu w zależności od Państwa preferencji.

Oferty specjalne dla grup

Szukasz hotelu na konferencję w centrum Polski . Hotel Podklasztorze to doskonała lokalizacja dla Biznesu. Zapytaj o ofertę indywidualną ze specjalnymi warunkami. 

Zapewniamy: 

  • 6 sal konferencyjnych
  • Bezpłatny parking
  • 58 komfortowych pokoi 130 miejsc noclegowych
  • Opiekuna grupy
  • Bonusy dla organizatora
  • Niezapomniane atrakcje
  • Nowoczesne Spa
  • Wyjątkowy basen
  • Doskonałą kuchnię