Pokój w ulubionych kolorach przyszłej Panny Młodej? Oczywiście! Każdy nasz pokój jest spersonalizowany i inspirowany postaciami historycznymi. W celi Salomei z Bergu lub Królowej Jadwigi poczujesz się jak prawdziwa królowa jedząc śniadanie podane do łóżka. Na życzenia możemy również udekorować pokój specjalnie na Twój wieczór panieński.

wieczór panieński pod warszawą
panieński pod warszawą
organizacja panieńskiego pod warszawą
kompleksowa organizacja wieczoru panieńskiego

Magiczne wnętrza Klasztornego Monasterium Spa to gwarancja niezapomnianego wieczoru panieńskiego, pełnego odprężających chwil i wspaniałych wrażeń.

panieński w spa pod warszawą
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Jeśli masz bardziej nostalgiczną duszę i uwielbiasz mistyczne klimaty, nasza Wieża Muzyczna będzie idealna na kameralne spotkanie i wieczór niekończących się rozmów z Przyjaciółkami. Wyobraź sobie tajemnicze, kręte schody które prowadzą Cię do cudownej Sali pełnej świec, miękkich poduszek i klimatycznych dodatków. Idealne miejsce by się rozgościć na dłużej. A kiedy zapadnie już noc możecie też poobserwować gwiazdy w obserwatorium znajdującym się w wieży. Możemy też przygotować dla Was poczęstunek zgodny z Waszymi upodobaniami kulinarnymi.

Przyjaciółki w Hotelu pod Warszawą

Nasz profesjonalny barman zadba o Waszą dobrą zabawę. Przygotuje dla Was oszałamiające drinki i barwne koktajle. Opowie ciekawostki o serwowanych trunkach i nauczy Was przygotowania drinków na warsztatach. Specjalnie dla Was zaprezentuje na żywo szablowanie szampana i ewolucyjny pokaz sztuki barmańskiej flair. Do Waszej dyspozycji oprócz baru jest również kameralna i przytulna sala w wieży Attykowej idealna do niekończących się rozmów i wspaniałej zabawy.

W niezwykłą podróż po świecie win z całego świata zabierze Was nasz nieoceniony sommelier Przemysław Tumiłowicz. To wielki pasjonat wina. Może o nim opowiadać godzinami. Słuchając jego opowieści przy okazji degustacji win z różnych zakątków świata, poczujecie ciepło Toskanii, przyjemny wiatr Porto a przede wszystkim głębię smaków i kolorów win z wielu zakątków świata. Oddajemy Was w ręce prawdziwego specjalisty, dla którego wino nie ma tajemnic.

Zobacz więcej

Dodatkowe propozycje uświetniające wieczór panieński (ceny przy min. 8 osobach)

  • Kobiecy basen nocą przy świecach od 21:00 do 24:00
  • Słodki poczęstunek: babeczki, possety, makaroniki
  • Tort na zamówienie
  • Fit przekąski: słupki warzyw z dipami, chipsy z warzyw, świeże owoce, mini sałatki
  • Przekąski z cysterskiej spiżarni: Deska serów korycińskich, Deska wędlin z hotelowej wędzarni
  • Seans w grocie solnej
  • Aromatyczny seans saunowy
  • Wyjątkowa dekoracja strefy Monasterium Spa
  • Dekoracja pokoju w Hotelu
  • Sesja fotograficzna (reportaż)