Poczuj ciepły wiatr na skórze, promienie słońca w których skąpany jest dziedziniec Hotelu , słyszysz śpiew ptaków i subtelny szum drzew. Wyobraź sobie piękno otaczającej Cię przyrody i swobodę którą możesz się cieszyć na wyłączność. Możesz oderwać się od codzienności, odetchnąć, poczuć radość dziecka wpatrzonego w obłoki. Prawda, że sielsko?

Rodzinny piknik na dziedzińcu Hotelu pod Warszawą

Piknik na dziedzińcu to idealny pomysł na popołudnie dla miłośników przyrody. Przygotowaliśmy dla Państwa kosz piknikowy pełen smakołyków z naszej klasztornej spiżarni:

  • sałatka ze świeżych warzyw, oliwki, suszone pomidory, prażone pestki dyni i słonecznika z dodatkiem wyśmienitego lokalnego sera Kromle Korytnica
  • bagietka z pieczonym kurczakiem kukurydzianym lub humusem i grillowaną papryką bez skórki
  • specjały z naszej wędzarni: aromatyczna szynka, baleron, pachnąca ziołami kiełbasa sucha
  • sałatka owocowa z wodą różaną i sokiem z wyciskanych pomarańczy
  • omlet biszkoptowy z czekoladą i orzechami laskowymi w miodzie z lokalnej pasieki
  • woda mineralna

KOSZ PIKNIKOWY dla 2 osób 139 zł

Dodatkowo na życzenie wino Podklasztorze 55 zł lub Prosecco 110 zł

Jeśli marzysz o rodzinnym pikniku z dziećmi, dopasujemy menu by sprawić radość również najmłodszym Gościom. Pamiętajcie, że oferujemy wiele atrakcji dla rodzin na dziedzińcu: plac zabaw, badminton, mini bramki do piłki nożnej, siatkówka, kule do gry w bule. Możecie również zabrać kosz piknikowy pełen naszych smakowitości na wycieczkę nad rzekę, jezioro lub do lasu.

Planujesz piknik jutro? Zarezerwuj swój kosz już dzisiaj! Zapraszamy po szczegóły do recepcji!

image
image
image