Pośród pełnych tajemnic XII-wiecznych budowli Opactwa Cystersów podkreślonych pięknem krajobrazu Doliny Rzeki Pilicy dumnie prezentuje swój majestat okazały Hotel Podklasztorze. To tutaj teraźniejszość łączy się z przeszłością. Tu ukoisz duszę i ciało w pierwszym Klasztornym Spa w Polsce a Restauracja Miód i Wino i Browar Rzemieślniczy oczarują Twoje kubki smakowe.

Komfortowe pokoje w hotelu pod Warszawą
Podklasztorze Hotel pod Wrszawą
Podklasztorze Hotel pod Wrszawą
Podklasztorze Hotel pod Wrszawą
Podklasztorze Hotel pod Wrszawą
Podklasztorze Hotel pod Wrszawą
Stylowe wnętrza w hotelu pod Warszawą
Stylowe wnętrza w hotelu pod Warszawą
Komfortowe wnętrza w hotelu pod Warszawą
Agite ut domi suae!

Zabytkowy hotel z basenem w centrum Polski, zaledwie 1h od Łodzi i 1,5h od Warszawy, to doskonałe miejsce dla spotkań biznesowych, organizacji konferencji, eventów oraz integracji z dala od zgiełku miasta.

Poczuj dobroczynną moc płynącą z natury i wiedzy cystersów w autorskich zabiegach Spa na bazie klasztornych ziół i wonnych olejków. Najlepsze klasztorne Spa w Polsce to komfortowe gabinety zlokalizowane w zabytkowych wnętrzach XII-wiecznego Opactwa Cystersów. Basen floatingowy, relaksująca grota solna, innowacyjne zabiegi WaveBalance - to tylko niektóre z możliwości jakie oferujemy w Hotelu Podklasztorze.

Relaks w grocie solnej w hotelu pod Warszawą
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Bezpieczna lokalizacja poza miastem, bliskość lasu i rzeki sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Basen ze strefą malucha, Figlarium, sale gier, specjalne menu, atrakcje na dziedzińcu, ukochany lew Leo to tylko niektóre atrakcje.

Restauracja Miód i Wino oraz Browar Rzemieślniczy Podklasztorze zabiorą Cię do kulinarnego nieba i oczarują Twoje kubki smakowe paletą barw i głębią aromatów dzięki perfekcyjnie przygotowanym daniom i napitkom.

Bazując na średniowiecznych recepturach, zapisanych w dawnych klasztornych księgach, naszym daniom nadaliśmy wyjątkowy smak. Wykorzystujemy produkty regionalne i ekologiczne. Tradycyjna kuchnia w nowoczesnym stylu idealnie sprawdza się zarówno podczas uroczystego obiadu, przyjęć okolicznościowych i wesel oraz spotkań biznesowych. Dla tych, którzy zatęsknią za naszymi wyjątkowymi smakami przygotowaliśmy cysterskie specjały z naszej klasztornej spiżarni . Możecie zabrać je ze sobą do domu lub podarować komuś w prezencie, zamknięte w stylowych słoiczkach i butelkach.

MENU RESTAURACJI

Doskonale rozumiemy, że trudno Wam się rozstać z ukochanymi pupilami nawet na krótki urlop, dlatego weźcie swoje zwierzaki ze sobą. Hotel Podklasztorze to miejsce przyjazne dla zwierząt. Również otoczenie hotelu sprzyja Waszym pupilom. Bliskość rzeki, lasów i jeziora da Wam przestrzeń do spędzania z nimi czasu.

Hotel Podklasztorze to przede wszystkim ludzie z pasją. To właśnie zgrany zespół sprawia, że czujecie się wyjątkowo zaopiekowani i z radością do nas wracacie. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i wciąż rozwijamy się, by jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom Naszych cudownych Gości.

Hotel z duszą. Mimo nowoczesnego akcentu nadal klimatyczny. Bardzo ładny basen. Śniadania na prawdę bogate i smaczne. Cisza i spokój. Lokalizacja sprzyja obcowaniu z naturą. Niedaleko las i zalew. Idealne miejsce dla amatorów wycieczek rowerowych. Największym plusem jest przede wszystkim ogród, gdzie można spędzić czas relaksując się na leżakach lub zjeść obiad na powietrzu. Warto przyjechać.

Hotel Podklasztorze zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu. To miejsce niezwykłe, magiczne. Brak mi słów aby opisać klimat i wnętrza obiektu, trzeba to poczuć i zobaczyć. Przepiękna restauracja, zachęca do skosztowania wszystkich dań, a szef kuchni to prawdziwy mistrz. Strefa SPA zachwyca i spełnia wszystkie oczekiwania. Nowoczesna siłownia, sala zabaw, bilard. Wyjątkowymi gośćmi są dzieci, na które już przy wejściu czeka prezent. Kocham to miejsce od bardzo dawna i tak już zostanie. Wielki szacunek i ukłony w stronę dyrekcji i wszystkich pracowników jesteście wyjątkowi. 

Cudowne miejsce, niezwykle klimatyczne i pozostające w pamięci na długo. Hotel inny niż wszystkie, absolutnie wyjątkowy. Pyszne jedzenie, zarówno śniadania, jak i dania w Restauracji Hotelowej Miód i Wino. Świetnie przygotowana Strefa Spa i ogromna, urozmaicona Bawialnia, która nie pozwoli się nudzić żadnemu maluchowi. Dziękujemy za wspaniały pobyt, chętnie wrócimy ponownie!