Basen z jacuzzi, strefą dla dzieci i atrakcjami

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i oddaj się kojącym właściwościom wody. Znajdziesz u nas nowoczesny basen pod gwiaździstym niebem. Leżanki z masażem perełkowym, siedziska z masażem powietrznym a także dysze masujące. Brodzik dla dzieci z mini zjeżdżalnią i parasolem.

Agite ut domi suae!

Sauna sucha miodowo – ziołowa oraz sauna parowa z funkcją rassoul, ścieżka Kneipp’a, natryski wrażeń, a także misa lodowa, kadź schładzalnicza oraz wiadro bosmana. Zapraszamy na seanse z saunamistrzem.

Dla osób szczególnie ceniących sobie relaks polecamy seanse w grocie solnej i tężni solankowej oraz relaks na wygodnych i podgrzewanych leżankach w strefie basenowe oraz jacuzzi.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Istnieje również możliwość wykupienia indywidualnego pojedynczego wejścia lub karnetu na basen dla Gości spoza hotelu, mieszkańców miasta Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolicznych miejscowości.

Na basenach można bez limitu korzystać z dmuchanych piłek, desek do pływania, piankowych makaronów. Na życzenie do pokoju dostarczamy szlafroki dla najmłodszych. W strefie basenowej można zakupić pieluszki kąpielowe.

Hotel Podklasztorze to hotel z atrakcjami dla dzieci – zobacz co więcej przygotowaliśmy dla Naszych Najmłodszych Gości.