Sposobów na poproszenie ukochanej o rękę jest bardzo wiele, a zaręczyny pamięta się na zawsze, więc warto uczynić tę chwilę wyjątkową. Większość kobiet wspomina swoje zaręczyny jako jedną z najromantyczniejszych chwil w życiu. Naszą nietuzinkową ofertę tworzyły właśnie kobiety, dlatego jest to esencja marzeń i pragnień Waszych Ukochanych. Z naszej strony możecie liczyć Panowie na pełne wsparcie i profesjonalną pomoc.

Z przyjemnością zorganizujemy też dla Państwa romantyczny weekend we dwoje lub zaaranżujemy niezapomnianą rocznicę ślubu. A może po prostu chcecie wybrać się na wyjątkową randkę? Jeśli szukacie czegoś naprawdę jedynego w swoim rodzaju zapraszamy na nocleg w pustelni lub tajemniczą kolację w Obserwatorium.

Wyobraźcie sobie kameralne miejsce, gdzie nikt Wam nie przeszkadza, z dala od zgiełku i codziennego stresu. Z oddali subtelnie dociera muzyka cysterskich chorałów, przez okna przenika delikatny blask księżyca. A Wy wpatrzeni w gwiazdy możecie nasycać się swoją obecnością. Tu dzieje się magia. Magia wspomnień. 

Miłośnikom przyrody i natury, kochającym szum drzew, śpiew ptaków i bardzo naturalny, nieskrępowany klimat dedykujemy randki z naturą, pikniki w plenerze lub zaaranżujemy śniadanie w ogrodzie.

image
image
image
Pamiętajcie, że organizujemy dla Was również śluby symboliczne i śluby humanistyczne, które są nietuzinkowym pomysłem na odnowienie przysięgi małżeńskiej w bardziej kameralnych i spersonalizowanych okolicznościach. Totalnie w Waszym stylu, z ukochaną muzyką, w Waszym klimacie, bez sztywnych reguł i formułek. Jesteście tu i teraz, tylko dla siebie.

Hotel Podklasztorze to wyjątkowe miejsce. Tu dzieje się Wasza historia, dziękujemy że możemy być jej częścią.

- Rezerwacja pokoju oraz stolika uzależniona jest od dostępności miejsc.

- Dokonanie przedpłaty w wysokości ……% wartości zamówionych usług.

- Możliwość bezkosztowej anulacji rezerwacji do 3 dni przed przyjazdem.