To dynamiczna gra zespołowa, w której głównym zadaniem każdego zespołu jest uwolnić się z pokoju/Sali konferencyjnej. Jedynie współpraca i kreatywne myślenie to klucz do sukcesu. W pomieszczeniu czeka na nich wiele skrytek, szyfrów i kodów do rozwiązania, które ostatecznie wskażą im drogę do wyjścia.

Dzieci kwiaty, kolorowe sukienki – poczujcie się Państwo jak na planie filmu Hair, a przy przebojach z tamtych czasów zabawa będzie doskonała

Proponujemy rozrywkę, jakiej jeszcze nie doświadczyliście. Macie Państwo możliwość odbycia niezwykłej podróży w czasie. Stwórzcie film, w którym to Państwo wcielicie się w główne historyczne role.

Malowanie piaskiem to wyjątkowe widowisko, które wzrusza, zachwyca i daje możliwość wyrażenia dowolnych emocji. Za pomocą piaskowych lub świetlnych animacji można opowiedzieć każdą historię. Niesamowicie widowiskowy jest pokaz speed painting, gdzie w kilka minut na Państwa oczach powstają prawdziwe dzieła sztuki. Wszystkie pokazy wykonują finaliści programu Mam Talent.

Przystojny James Bond w otoczeniu pięknych kobiet przeniesie Państwa w klimaty iście z filmu sensacyjnego. Wyścigi aut, szukanie podsłuchów, narkotyki, dobra muzyka oraz niespodzianka – rozbrajanie bomby schowanej w torcie.

Zapraszamy do sprawdzenia swojej formy podczas mistrzostw w „konkurencjach udziwnionych”.