Jeżeli są tematy, którymi już się zajmujecie lub chcecie ich dopilnować sami, możemy podzielić się pracą. A może potrzebujecie pomocy w wyborze miejsca ślubu i wesela lub wykonawców? Możecie powierzyć mi te sprawy, które sprawiają Wam największą trudność lub najmniejszą przyjemność. Możemy poprzestać również na tylko jednej konsultacji. Wybór należy do Was.

W związku z odległością trudno Wam jest dopilnować wszelkich spraw. Nie jesteście też na bieżąco z tym co dzieje się na polskim rynku ślubnym. Z przyjemnością przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy przedślubnych przygotowań. Dzięki stałemu kontaktowi telefonicznemu, mailowemu czy też za pośrednictwem komunikatorów jesteśmy w stanie stworzyć eleganckie i nowoczesne wesele na miarę Waszych marzeń.

Jeśli planujecie urzędowy ślub cywilny w plenerze lub chcecie stworzyć własną, wyjątkową uroczystość w postaci ślubu symbolicznego lub humanistycznego według swojego niepowtarzalnego scenariusza, zajmiemy się całością jego organizacji i przygotowań. Każda ceremonia jest jedyna i niepowtarzalna i do każdej podchodzimy w sposób indywidualny

image
image
image
image
image
image