Boże Narodzenie – hotel czy dom?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć Sam/ Sama, bo jest to decyzja niewątpliwie związana z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami. Jeżeli święta mają dla Ciebie rodzinny wymiar, uwielbiasz panującą wówczas w domu atmosferę, a także intensywne przygotowania w kuchni, być może, święta w hotelu nie będą dla Ciebie. Jeżeli jednak marzysz, aby w tym czasie w pełni wypocząć, a zarazem poczuć wspaniały świąteczny klimat, święta spędzone poza domem mogą być właśnie dla Ciebie. Tego typu rozwiązanie to idealna opcja dla osób zabieganych, którym brakuje czasu na przygotowania. To także propozycja dla ludzi samotnych, bowiem wówczas będą mogły spędzić święta w większym gronie.

Jak wyglądają święta poza domem?

Zwykle są one organizowane z dużą dbałością o szczegóły. Hotel pełen jest pięknych świątecznych ozdób, a wokół unosi się aromatyczny zapach, charakterystyczny dla okresu świątecznego. Świąteczne pobyty zazwyczaj trwają kilka dni. Zawsze zawierają pełne wyżywienie z wyjątkowymi – odświętnymi – kolacjami. Szczególną jest ta wigilijna, podczas której wszyscy wspólnie spotykają się w sali jadalnianej, by cieszyć się smakiem tradycyjnych potraw. Często w wigilię lub w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia organizowane jest kolędowanie, wraz z kapelą grającą muzykę na żywo.

W przygotowaniach nie zapomina się także o dzieciach. Duże znaczenie mają zaplanowane dla nich atrakcje. Determinują ich dobre wspomnienia, jak również dają rodzicom chwilę wytchnienia. W naszym hotelu – Best Western Plus Hotel Podklasztorze – dla najmłodszych gości zaplanowane jest malowanie bombek, a także spotkanie ze Świętym Mikołajem. Atutem naszego hotelu, o którym w tym przypadku warto wspomnieć, jest bliskość klasztoru cysterskiego, gdzie można udać się, by uczestniczyć we wszystkich świątecznych obrządkach.

Duże znaczenie ma także to, jaki hotel wybierzemy. Stawiając na hotel ze spa, w trakcie świątecznego pobytu możemy np. skorzystać z relaksujących zabiegów i masaży, co jeszcze bardziej wpłynie na jakość naszego wypoczynku.

→ Best Western Plus Hotel Podklasztorze – zabytkowy hotel ze SPA pod Łodzią. Zobacz naszą ofertę świąteczną i spędź z nami ten wyjątkowy czas!