Jak oświadczyć się drugiej połówce?

Zaręczyny to początek pięknej historii. To jeden z najważniejszych jak i najbardziej stresujących momentów w życiu dwojga zakochanych. To Ona wypowiada magiczne słowo TAK, ale to ON sprawia by chwila ta była niezapomniana. Zazwyczaj, gdy postanawiamy zrobić ten ważny krok, brak nam oryginalnego pomysłu na zaręczyny.

Pomysłowe miejsca na zaręczyny

Dziesiąte piętro wieżowca, z widokiem na oświetlone miasto nocą, przy kieliszku ekskluzywnego wina, brzmi romantycznie, ale jednocześnie drogo. Nie musimy wydawać wszystkich oszczędności by sprawić ukochanej niespodziankę. Równie dobrze możesz zabrać ją na plażę podczas zachodu słońca, bądź sentymentalne dla was miejsce. Park w którym pierwszy raz wyznałeś jej miłość, bądź hotel w którym pierwszy raz spędziliście czas tylko we dwoje.

Zaręczyny w hotelu

Jeśli nie lubisz zajmować się organizacją lub nie masz sprecyzowanego pomysłu, warto powierzyć organizację zaręczyn profesjonalistom. Hotele często przygotowują bogate pakiety zaręczynowe w skład, których wchodzi romantyczna kolacja w ustronnym miejscu, bogate zabiegi SPA czy niespodzianka w pokoju. Recepcja hotelu z pewnością pomoże w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, tak aby wszystko zgrało się w ten jeden, idealny moment byś mógł poprosić swoją wybrankę o rękę.