Spędź najpiękniejsze chwile w SPA poza miastem

Zbliża się weekend, który pragniesz spędzić tylko z bliskimi. Mieszkasz w mieście w centrum Polski, w którym zbyt duża ilość ofert ze SPA nie daje Ci szans, na wybranie tej najlepszej. Nie martw się – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w hotelu Podklasztorze. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy, aby cieszyć się wspaniałym relaksem w SPA koło Łodzi. Uciekając poza miasto, możesz być pewny, że w położonym w przepięknej dolinie rzeki hotelowym Wellness cudownie się zrelaksujesz, wspaniale zregenerujesz ciało i umysł, a co najważniejsze sprawisz, że na twarzach Twoich bliskich pojawi się uśmiech. Przyjeżdżając do SPA do hotelu Podklasztorze masz szansę przez weekend zamieszkać w pokoju mieszczącym się w średniowiecznych murach XII-wiecznego opactwa. Pamiętaj, że ten hotel pod Łodzią oddalony jest zaledwie o 120 km od Warszawy.

Korzyści płynące z weekendowego SPA

Każdy wyjazd do SPA, znajdującego się poza miastem, daje Ci mnóstwo korzyści, które pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i nastawienie do świata oraz ludzi. Przede wszystkim, wyjeżdżając na weekend wspólnie z rodziną lub bliskimi, możecie poświęcić sobie nawzajem cenny czas i uwagę. Będąc razem, macie szansę lepiej się poznać i zbudować cudowne, trwałe relacje. Oprócz tego w hotelowym SPA zapomnisz szybko o codziennych troskach, ciesząc się ciszą i spokojem.

SPA to najlepszy pomysł na podarowanie sobie i bliskim nie tylko cennego czasu, ale przede wszystkim zdrowia. Dzięki zabiegom, masażom, peelingom, kąpielom i pobycie w tężni solankowej masz możliwość:

  • zregenerować i upiększyć ciało
  • ukoić zmysły, minimalizując stres i rozładowując napięcie
  • poprawić swoje samopoczucie
  • oczyścić i poprawić kondycję skóry
  • zrelaksować mięśnie
  • polepszyć krążenie krwi
  • wzmocnić odporność.

Relaksujący odpoczynek nie tylko w SPA

Zabierając swoich bliskich na weekend do hotelu położonego poza miastem, możesz skorzystać także z innych atrakcji, w przerwach pomiędzy relaksującymi zabiegami pielęgnacyjnymi w SPA. Okolice Łodzi zaskoczą Cię malowniczą przyrodą, w której odkryjesz piękno i znajdziesz wymarzony spokój oraz upragnioną ciszę. Po odprężających masażach i kąpielach w jacuzzi, wspólnie z rodziną lub znajomymi możecie wybrać się na rowerową wycieczkę po dolinie rzeki Pilicy lub skorzystać z oferty spływu kajakowego.