Bon turystyczny został stworzony z myślą o rodzinach. Jest formą wsparcia zarówno dla polskich rodzin, jak i branży turystycznej, w gorszym dla wszystkich momencie – słabszym funkcjonowaniu gospodarki, spowodowanym przez pandemię COVID-19 . Każdej rodzinie przysługuje jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia.

Za pomocą bonu turystycznego każda z rodzin może rozliczyć pobyt swoich dzieci w miejscach noclegowych. Jest on wydawany w formie elektronicznej i ważny jest do końca marca 2022 roku.

Jak wykorzystać bon turystyczny?

Na jesienny, kilkudniowy wyjazd z dziećmi najlepiej jest wybrać hotel z basenem. Hotel Podklasztorze to najlepszy hotel w Polsce na taki wypad. Można tu znaleźć mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych najstarszych wczasowiczów.

Jest to idealny moment na wykorzystanie bonu turystycznego – jak to zrobić?

Należy znać kod obsługi płatności. Recepcjonista wprowadza go do systemu, a następnie wygenerowany zostaje nowy kod potwierdzający płatność. Jest on wysyłany wiadomością SMS na numer telefonu właściciela bonu turystycznego. Kod zostaje ponownie wprowadzony do systemu przez pracownika hotelu i automatycznie rozliczany.

Pieniądze z bonu można wykorzystać częściowo, dzięki temu reszta środków pozostaje do wykorzystania w innym terminie. Jeśli koszt pobytu przekracza sumę bonu, wtedy można uzupełnić płatność kartą, gotówką lub przelewem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabytkowego i historycznego hotelu w centralnej Polsce oraz do wykorzystania w nim bonu turystycznego. Hotel Podklasztorze to najlepszy hotel w Polsce, który zapewnia wiele atrakcji dla młodszych i starszych Gości.