Dla dzieci czekają atrakcje m.in. w postaci małpiego gaju z basenem z piłkami, ścianką wspinaczkową i podłogą interaktywną. Jako hotel rodzinny dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy również strefę gier planszowych i innych atrakcji.

Dzieci kochają naszego Leo Rozrabiakę. Przyjazny lew maskotka, którego można spotkać w naszym hotelu sprawi radość wszystkim odwiedzającym nas milusińskim. Maluchy uwielbiają go tulić i bawić się z nim. Kolorowe bańki, brokatowe tatuaże i kreatywne zabawy zapewni nasza kochana animatorka.

To moc atrakcji dla starszych dzieci jak i rodziców. Poczuj ducha rywalizacji podczas rodzinnej rozgrywki w cymbergaja, flippera i rzutki!

Pomysł na pochmurny dzień? Rodzinny turniej gry w kręgle! Microbowling posiada takie same funkcjonalności jak kręgielnia, ze względu jednak na mniejsze rozmiary jest idealnym rozwiązaniem na naukę gry w kręgle dla starszych dzieci (ale nie tylko)!

Dla tych, którzy chcieliby odpocząć aktywnie mamy kolejną propozycję. Stół tenisowy wraz ze sprzętem czeka w naszym Hotelu i jest do Waszej dyspozycji.

Hotel Podklasztorze wspiera akcje Cała Polska czyta dzieciom. Uwielbiamy gdy nasi najmłodsi Goście spędzają leniwe letnie popołudnia na czytaniu książek na hotelowych hamakach, a zimowe pory spędzają zaczytani w wspólnej lekturze z rodzicami. To właśnie dla Was w Sali Zabaw stworzyliśmy kącik czytelniczy z bajkami.

Dla najmłodszych szkrabów został przygotowany specjalny plac zabaw na dziedzińcu hotelowym ze zjeżdżalnią, domkiem i huśtawkami. Hotelowy plac zabaw znajduje się zaraz obok ogródka hotelowego naszej restauracji, dzięki czemu rodzice mogą obserwować swoje pociechy popijając kawę lub herbatę.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

W Hotelu Podklasztorze wspieramy aktywny wypoczynek, dlatego w naszej hotelowej wypożyczalni są również rowery dla najmłodszych. Aby ułatwić rodzinne wyprawy rowerowe przygotowaliśmy również foteliki, kaski i przyczepkę dla najmłodszych. W recepcji dostępne są mapki z trasami rowerowymi. Na krótsze wyprawy polecamy wycieczkę nad Zalew Sulejowsko do miejscowości Zarzęcin, gdzie znajduje się urokliwy drewniany pomost.

Dla spragnionych mocnych wrażeń polecamy rodzinne wyścigi gokartami i przejażdżki hulajnogami elektrycznymi.

Dla miłośników sportu na świeżym powietrzu polecamy boisko do gry w badmintona i siatkówkę.

Jesteś fanem piłki nożnej? Zapraszamy na rodzinny mecz piłki nożnej. Dysponujemy mini bramkami.

Nasi goście uwielbiają strefę basenową. Maluchy pokochały brodzik z mini zjeżdżalnią, a młodzież basen wyposażony w bicze masujące. Na basenach można bez limitu korzystać z dmuchanych piłek, desek do pływania, piankowych makaronów. Na życzenie do pokoju dostarczamy szlafroki dla najmłodszych. W strefie basenowej można zakupić pieluszki kąpielowe.

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów Spa. Wasze dziecko będzie zachwycone relaksacyjnym masażem na bazie czekolady, kolorowymi paznokciami czy rytuałem Wavebalance ®.

Kosz smakołyków z Restauracji Miód i Wino, kocyk w cieniu drzew przez które przenika słońce, huśtawka zawieszona nieopodal na drzewie i widok na nasz ogród pełen ziół i kwiatów,to idealna sceneria na sielski piknik rodzinny. Możecie też wyruszyć z koszem nad pobliską rzekę Pilicę lub do lasu. Wybór należy do Was.