Spływy kajakowe to jedna z ciekawych form aktywnego spędzania czasu wśród natury. Zapewniamy Państwu nowe kajaki renomowanych firm oraz transport uczestników i kajaków na miejsce startu.

Czas trwania: od 90 do 180 min

Jazda quadem to przyspieszony puls lub po prostu relaks na najwyższym poziomie. Niesamowite emocje i być może pierwszy krok do prawdziwego off-roadu?

Dla miłośników natury, mamy możliwość przejażdżki konnej. Konie są przystosowane zarówno do potrzeb początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców.

Idealna zabawa integracyjna dla grup. Goście zostają podzieleni na zespoły i przy użyciu pistoletów na kulki walczą o wygraną dla swojej grupy. Fantastyczny sposób na aktywne spędzenie czasu. Istnieje wiele rodzajów gry, zwycięzcą zostaje drużyna, która osiągnie cel ustalony na podstawie przyjętego scenariusza. Wybór zasad, należy do Państwa.

Cena do uzgodnienia: w zależności od wielkości grupy (od 10 osób)

Na naszych warsztatach poznacie Państwo historię sushi i nauczycie się przyrządzania jego podstawowych form w różnych stylach. Dowiecie się wielu istotnych rzeczy o produktach do sushi: jak wybrać, jak rozpoznać dobre składniki, gdzie i w jakiej cenie kupić.

Czas trwania ok. 120 minut

Proponujemy Państwu wieczór pełen śmiechu i zabawy. Stand up jest dość nową formą rozrywki w naszym kraju, jednak cieszy się coraz większym powodzeniem. Artysta może uświetnić swoim występem Państwa kolację lub każdy inny wieczór.

Czas trwania ok. 90 minut