Hotel Podklasztorze zatrudnia ludzi z pasją, zaangażowaniem, nie bojących się nowych wyzwań i kochających pracę z ludźmi. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Recepcji.

Do głównych obowiązków należy, m.in.: zapewnienie prawidłowego funkcjonowanie recepcji i służby pięter, kierowanie pracą recepcji i służbą pięter, zapewnienie prawidłowość przeprowadzanych operacji i transakcji. podejmowanie efektywnych działań na rzecz zwiększenia sprzedaży

Jeśli:

  • Posiadasz dwuletnie doświadczenie w pracy na recepcji i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znasz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • potrafisz kierować projektem, jesteś zorganizowany i kreatywny

TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Oferujemy:

  • stabilną, dającą satysfakcję pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • szkolenia

Cenimy sobie atmosferę w pracy, dlatego współpracujemy z ludźmi pełnymi pasji, zaangażowania, którzy nie lubią stać w miejscu, a „zmiana i działanie” to ich drugie imię i tak jak my pokochają niezwykły klimat naszego hotelu.

Czekamy właśnie na Ciebie! Nie zwlekaj i wyślij jeszcze dziś CV na adres
praca@hotelpodklasztorze.pl
w tytule wpisz nazwę stanowiska, pamiętaj o klauzuli:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).