Zimowy wypoczynek – czy ma swoje zalety?

Oczywiście, że tak! To idealna pora na wyjazd dla tych, którzy najbardziej potrzebują spokoju i zależy im na uniknięciu tłumów. To fakt, zimą, okolice jezior cieszą zdecydowanie mniejszą popularnością wśród turystów niż latem, jednak dla niektórych właśnie to może być zaletą!

Zimowy wypoczynek nad jeziorem to również świetna propozycja na wyjazd z dzieckiem. Zalew Sulejowski otoczony jest licznymi szlakami, które są wprost idealne na wycieczki z sankami. Co istotne, w hotelach o wyższym standardzie zimowe sprzęty są dostępne dla gości bez dodatkowych opłat.

Na uwagę zasługują także piękne widoki. Drzewa pokryte puchem, gruba warstwa lodu mieniąca się w świetle księżyca… to naprawdę wspaniały obraz, bardzo malowniczy i wyciszający.

Wybierasz się nad Zalew Sulejowski zimą? Koniecznie odwiedź nasz hotel nad jeziorem (Łódzkie, zaledwie 2h drogi od Warszawy)! W Best Western Plus Hotel Podklasztorze dbamy o Twój maksymalny komfort podczas wyjazdu – możesz skorzystać z naszego basenu, SPA i wielu innych atrakcji. Przygotowaliśmy je także dla Twoich dzieci!

Okres świąteczny – wyjątkowy czas!

W grudniu wszystkie miasta i miasteczka nabierają wyjątkowego wymiaru! Oświetlone uliczki, pięknie ubrane choinki i stragany ze świątecznymi prezentami zamieniają miasta w wyjątkowe krainy. To wspaniały czas, który wydobywa z zabytkowych zabudowań np. zamków i klasztorów piękno i majestatyczność. Będąc w Sulejowie nie sposób pominąć w planie wycieczki np. historyczny Piotrków Trybunalski.

W naszym hotelu SPA blisko Warszawy organizowane są również pobyty świąteczne i sylwestrowe. To idealny czas, by wybrać się na zimowy wyjazd, jeżeli chcemy w 100% odpocząć. Wówczas obsługa hotelowa dba o nasz komfort i wypoczynek, a my, nie musimy o niczym myśleć! Dodatkowo, wybierając hotel z basenem i SPA mamy pewność, że świetnie zagospodarujemy czas – nie zabraknie nam atrakcji, nawet gdy pogoda nie dopisze.

W naszym hotelu organizowane są również specjalne zabawy i niespodzianki dla dzieci – począwszy od wspólnych zabaw z animatorem, kończąc na przedświątecznym malowaniu baniek. Nie zapomnimy również o wspólnej lekcji historii, która przybliży średniowieczną historię naszego cysterskiego opactwa i okolic. Jednak zapewne największą atrakcją dla każdego dziecka będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem!