Pomysł na wakacje z niskim budżetem.

Czas kwarantanny to niewątpliwie trudny moment dla większości społeczeństwa. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, iż każdy z nas szybciej lub wolniej odlicza czas do rozpoczęcia upragnionego urlopu. Nie zawsze jednak stan konta, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemicznej w Polsce, pozwala na zaplanowanie wakacji marzeń. Najtrafniejszym pomysłem byłoby wybrać się pod namiot, do miejsca z dala od dużych miast i zatłoczonych bulwarów. W myśl akcji „ocal polską turystykę” najlepiej, aby te miejsca były w naszym kraju. Zamiast opcji all inclusive można wybrać lokalne bary czy przyuliczne budki.

Hotel z dala od miasta, blisko natury.

Można także zastanowić się nad opcją poszukania hotelu z okazyjną ofertą. Część obiektów przygotowuje oferty wakacji first minute z bardzo dobrą ceną. Należy jednak pamiętać, aby wybierać hotel na uboczu miast, z dala od tłumu, ale jednocześnie przestrzegający zasad bezpieczeństwa w obecnej sytuacji pandemicznej.

Rodzinne wakacje z pewnością powinny należeć do tych aktywnych, dlatego warto zastanowić się nad wyborem hotelu z basenem i rozbudowaną strefą Wellness, w której każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie. Strefa Spa pozwoli na chwilę relaksu dla zapracowanych rodziców. Dla najmłodszych – kolorowa sala zabaw, sala gier oraz plac zabaw na hotelowym dziedzińcu. Dla aktywnych – wycieczki rowerowe, spacery czy spływy kajakowe. Obiektem proponującym właśnie takie atrakcje dla dzieci i całej rodziny jest Hotel Podklasztorze w Sulejowie, położony zalewie 1.5 h drogi od Warszawy.