Zalety wigilii w hotelu

Wigilia to magiczny zimowy wieczór. Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka, wszyscy z uśmiechem zasiadają przy stole. Tyle że wcześniej osoby przygotowujące potrawy muszą się spieszyć, by zdążyć z ich przyrządzeniem na czas. Pośpiech i nerwy często przenoszą się więc na domowe spotkania wigilijne. Hotel jako miejsce bożonarodzeniowej wieczerzy pozwala zapomnieć o uciążliwych przygotowaniach. To idealny wybór dla tych, którzy chcą w wigilię i pozostałe świąteczne dni w pełni skupić się na tym, co w tym czasie najważniejsze, czyli na rodzinie. Wigilia w hotelu spa czy ośrodku z innymi atrakcjami pozwoli na dodatkowy relaks w gronie najbliższych.

Świętowanie poza domem oznacza też, że nie musimy zaprzątać sobie głowy pytaniami, czy w naszym mieszkaniu wystarczy miejsca na nocleg dla wszystkich przybyłych z daleka gości. W hotelu wszyscy na pewno się zmieszczą. Cena? Polskie rodziny wydają na świąteczne przygotowania duże sumy, które z roku na rok coraz bardziej obciążają domowy budżet Pobyt w hotelu również pod tym względem może więc konkurować z tradycyjną wigilią we własnych czterech ścianach.

Wigilia w Hotelu Podklasztorze

Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat świąt gwarantuje wigilijny pobyt w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Zabudowania należące do wzniesionego w XII wieku opactwa cystersów to wymarzone miejsce, by odciąć się od codziennego zgiełku i natłoku obowiązków. Noclegi w stylowych pokojach pozwolą się wyciszyć i prawdziwie odpocząć. Specjalny pakiet Boże Narodzenie, obejmujący okres od 23 do 26 grudnia, pozwoli na skorzystanie z promocyjnych cen i atrakcji. Hotelowy kuchmistrz przygotuje tradycyjne wigilijne potrawy, w których będzie można się rozsmakować w trakcie uroczystej kolacji. Nie zabraknie znanego z wszystkich domów wspólnego kolędowania, a nawet wizyty świętego Mikołaja. Świąteczną atmosferę podkreślą jeszcze rodzinne warsztaty artystyczne oraz wspólne przygotowywanie świątecznych ozdób, które potem wylądują na hotelowej choince.

Wigilie firmowe w hotelu

Wielu menedżerów i właścicieli przedsiębiorstw zastanawia się, gdzie powinna zostać zorganizowana wigilia. Firmowe spotkania pracowników przed świętami to ważny element integracji zespołu, dzięki którym ludzie przestają kojarzyć kolegów z pracy jedynie z wykonywanymi przez nich zadaniami. Hotel Podklasztorze świetnie sprawdzi się jako miejsce firmowych spotkań wigilijnych – urokliwe wnętrza w malowniczej okolicy to idealna sceneria na spotkanie w luźniejszej atmosferze i odskocznia od codzienności.