Dlaczego warto zdecydować się na SPA?

Coraz częściej panny młode nie mają ochoty na imprezy w klubach. Jest to związane ze stresem, który pojawia się przed ślubem i sprawia, że ta forma zabawy nie przynosi satysfakcji. W przypadku SPA jest zupełnie inaczej. Jest ono synonimem wypoczynku i relaksu, szczególnie, jeżeli wybierzemy miejsce oferujące masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Taka forma wieczoru panieńskiego powinna przypaść każdej pannie młodej do gustu. Będzie to impreza z klasą, w 100% w kobiecym stylu. Może odbyć się nawet na kilka dni przed ślubem, ponieważ sprawi, że wszystkie uczestniczki zabawy będą odprężone i wypoczęte.

Jak zorganizować wieczór panieński w SPA?

Świadkowe i druhny najczęściej decydują się na weekend w SPA. Niekiedy jest on przedłużony i zaczyna się już w piątek. W tym przypadku warto poszukiwać pakietów SPA, które mogą pozytywnie wpłynąć na ostateczną cenę wyjazdu. Często problematyczną kwestią jest też lokalizacja miejsca, na które się zdecydujemy. W przypadku, gdy rodzina i przyjaciółki panny młodej mieszkają w różnych częściach polski, warto postawić na hotel ze SPA w Polsce centralnej lub hotel blisko Warszawy, do której jest bardzo dobry dojazd.

Wybierając hotel, w którym spędzimy ten wyjątkowy weekend, warto zwrócić uwagę na dostępność restauracji i baru hotelowego. Ważne, abyśmy w tym czasie nie musiały myśleć o przyrządzaniu dań i drinków, tylko cieszyły się wspólnie tym wyjątkowym czasem.

Szczególnie w sezonie letnim, postarajmy się wybrać miejsce, którego okolica jest malownicza – idealna do spacerów o zachodzie słońca, zorganizowania pikniku czy sesji zdjęciowej.

Na jakie zabiegi warto się zdecydować?

W pakiecie Wieczór Panieński w SPA hotelu Best Western Hotel Podklasztorze, dla panny młodej zaproponowano cysterską kąpiel w kozim mleku i płatkach róż. To idealny sposób na relaks, ale także na poprawienie stanu skóry. Właściwości protein mlecznych znane są już od starożytności, bowiem kąpiele w kozim mleku były sekretem piękna Kleopatry. Warto zdecydować się także na maseczkę, która przygotuje twarz przed nałożeniem intensywnego makijażu w dniu ślubu. Zważywszy na nasilający się stres związany ze zbliżającym się ślubem, warto zdecydować się również na relaksujący masaż całego ciała, najlepiej oparty o aromatyczne olejki.