Dlaczego warto wyjechać w podróż poślubną (nawet krótką)?

Na wakacje możemy wybrać się zawsze, o każdej porze roku i w każdej sytuacji. Podróż poślubna natomiast, jest możliwa tylko ten jeden raz w życiu. Warto celebrować wyjątkową chwilę jaką jest ślub i przedłużyć świętowanie jeszcze o kilka dni, albo chociaż o wspomniany już weekend. Jeśli naszą wymówką jest ograniczony budżet, powinniśmy zastanowić się, czy podróż poślubna koniecznie musi być wyjazdem na Malediwy czy Hawaje. Może jednak wystarczy nam romantyczne miejsce na weekend, jakim mogą być polskie góry czy jezioro.

Weekend dla nowożeńców w średniowiecznym hotelu nad zalewem

Kiedy już zdecydujemy się na weekendową podróż poślubną, warto zastanowić się nad konkretną destynacją, czyli np. hotel SPA łódzkie. W naszym pakiecie dla Nowożeńców znajdują się atrakcje zarówno dla Niej, jak i dla Niego, a także nocleg w Królewskim Apartamencie. Pobyt możemy rozpocząć od romantycznej obiadokolacji z lampką wina, w restauracji Miód i Wino, a następnie udać się na relaks w gabinetach spa, z filiżanką kawy lub aromatycznej zielonej herbaty. Zmysłowa kąpiel perełkowa, a następnie masaż dla Niego i zabieg na twarz, szyję oraz dekolt dla Niej, będą idealnym zwieńczeniem wieczoru. W pakiecie znajduje się także pyszne śniadanie oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, jakimi są basen oraz sauna fińska, a także bilard i tenis stołowy.

Następnego dnia, korzystając z obecności malowniczej przyrody, możemy wypożyczyć rowery i udać się na wspólną podróż po okolicy. Bardzo romantyczny będzie także rejs żaglówką po Zalewie Sulejowskim lub spływ kajakowy. Jeśli jesteśmy parą, która lubi adrenalinę, możemy skorzystać z atrakcji, jaką jest lot paralotnią lub skoki ze spadochronem. Wspólne przygody jak nic innego potrafią łączyć ludzi i jeszcze mocniej zaciskać więzy. Ciekawą opcją na spędzenie popołudnia jest także fakultatywna wycieczka do Skansenu Rzeki Pilicy i Grot Nagórzyckich, dzięki której poznamy historię okolicy.