Listopadowy długi weekend

Wizyta w Hotelu Podklasztorze to świetny pomysł na spędzenie listopadowego długiego weekendu. Wizyty w budynkach sąsiadujących ze średniowiecznym klasztorem mogą być ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu zwłaszcza dla osób z Łodzi, Warszawy i centralnej Polski. W dodatku na czas od 9 do 11 listopada hotel przygotował specjalny pakiet promocyjny z atrakcyjnymi cenami.

Listopadowy długi weekend nad Zalewem Sulejowskim upłynie pod znakiem gęsi. Na tych, którzy zdecydują się na przyjazd, oprócz zniżek czeka Festiwal Gęsiny z potrawami z gęsi przygotowanymi z okazji dnia świętego Marcina. To jednak nie koniec elementów związanych z tymi ptakami – na wszystkich, którzy odwiedzą hotel, czekają również warsztaty kaligrafii “Gęsim piórem” i średniowieczna lekcja historii. Dzieciom z pewnością spodoba się bajkogród z animatorem zabaw.

Listopadowy spadek cen

Hotel Podklasztorze warto odwiedzić nie tylko w czasie długiego weekendu. Cały listopad to czas cenowych promocji. Pokój jednoosobowy zamiast 239 złotych będzie kosztował tylko 190, dwuosobowy – 249 zamiast 269, a oryginalnie i stylowo zaprojektowany superior – 279 zamiast 299. Podklasztorze to hotel przyjazny dzieciom, dlatego maluchy w wieku do czterech lat w listopadzie mogą liczyć na nocleg ze śniadaniem gratis.

Położony tuż obok Zalew Sulejowski zapewnia miejsce do spacerów w malowniczej scenerii i możliwość podziwiania przyrody szykującej się do zimy. Hotel umożliwia też zorganizowanie spływu kajakowego. A co z chłodnymi wieczorami? Dzieci będą mogły spożytkować energię w sali zabaw Figloraj, starsi chętnie pograją w tenisa stołowego. Mogą też odpocząć w kąciku czytelniczym, gdzie już czekają na nich książki.

Niedziela za pół ceny

Listopad trwa 30 dni, ale wraz z jego końcem nie ustaje inna promocja. Hotel Podklasztorze aż do marca 2020 roku oferuje pobyt za pół ceny. Warunek: trzeba przyjechać w niedzielę. Dzięki temu w dniu wolnym od pracy można wypocząć w miejscu, które zostało wyróżnione tytułem jednego z najbardziej niesamowitych hoteli w Polsce. Hotel Podklasztorze, jako pierwszy taki obiekt w kraju, został także uznany pomnikiem historii. Niedzielny wypad do hotelu w Sulejowie to nie tylko szansa na przekonanie się o tych walorach na własnej skórze, ale też atrakcja dla dzieci. Dla najmłodszych gości hotel przygotował specjalny pakiet powitalny.