Sylwester w hotelu – dlaczego warto?

Coraz większa liczba Polaków późną jesienią szuka w wyszukiwarce podpowiedzi na temat “Sylwester w hotelu spa” albo “Sylwester bez balu”. Wiele osób ma dość sztampowych balów i w czasie nocy sylwestrowej chce spokojnie się zrelaksować. By uczynić ostatni wieczór roku wyjątkowym, wybierają więc wizytę w hotelu. Taki wyjazd pomaga oderwać się od codziennych zajęć i pozwala głowie na odpoczynek bez długich przygotowań do hucznej imprezy.

Sylwester w Hotelu Podklasztorze

Spokojną aurę i szansę na Sylwestra z dala od zgiełku zapewnia oferta Hotelu Podklasztorze. Ostatnie dni roku można spędzić tam w otoczeniu murów, które nowy rok witały już ponad 800 razy. Ośrodek nad Zalewem Sulejowskim wchodzi w skład wzniesionego w XII wieku opactwa cystersów, ale nie znaczy to, że Sylwester przebiega tam według reguły tego zakonu. Na gości czeka kilka relaksujących rozrywek i promocyjne ceny. Mogą z nich skorzystać osoby, które między 28 grudnia a 2 stycznia spędzą w Hotelu Podklasztorze co najmniej trzy noce. Z tym nie powinno być problemu, bo na ostatnie dni roku większość z nas planuje poświąteczny urlop.

W nowy rok w pełni sił

Pożegnanie mijających 12 miesięcy w malowniczo położonym hotelu nad Zalewem Sulejowskim to pewność, że nie dopadną nas dźwięki hucznej imprezy. To także szansa na odpoczynek po emocjach, a często i nerwach, które towarzyszą przygotowaniom do wigilii i Bożego Narodzenia oraz świątecznym spotkaniom. Pobyt w hotelu sprawia, że nie musimy sobie zaprzątać głowy przyrządzaniem śniadań czy sprzątaniem. W Hotelu Podklasztorze można żegnać rok w ramach wieczoru z muzyką na żywo. Łagodnym nutom daleko będzie jednak do ogłuszającej muzyki elektronicznej.

Sylwestrowe tradycje podtrzymane

Oczywiście decyzja o pobycie w hotelu nie oznacza, że trzeba zupełnie zrezygnować ze wszystkich sylwestrowych tradycji. Hotel Podklasztorze zapewnia noworoczne śniadanie z sylwestrowym szampanem oraz pokaz fajerwerków. Nie ma więc obaw, że przegapimy powitanie nowych 12 miesięcy.

Rodzinny wyjazd

Sylwester w hotelu to rozwiązanie dla par, ale również oferta skierowana do całych rodzin. Hotel Podklasztorze to miejsce przyjazne dzieciom, które szykuje dla nich specjalne atrakcje na przełomie grudnia i stycznia. Razem z dorosłymi mogą upiec kiełbaskę przy ognisku na hotelowym dziedzińcu czy wziąć udział w lekcji średniowiecznej historii. Czekają też na nie seanse bajkowe przy gorącej czekoladzie oraz gry planszowe i logiczne. Wyjątkową atrakcją stanie się z pewnością możliwość udziału w klimatycznym kuligu.