Zacznijmy od kąpieli

SPA często kojarzy nam się z masażami, różnego typu maseczkami, ale niestety rzadziej kąpielami. Szkoda – ponieważ to właśnie chwila w ciepłej, bulgoczącej wodzie może bardzo nas rozluźnić – tym bardziej, że w naszym hotelowym SPA kąpiele są naprawdę niezwykłe. Dla kobiet fantastyczną propozycją może być np. kąpiel perełkowa lub w kozim mleku, które znane jest z fantastycznego działania na skórę. Dla mężczyzn wprost idealną propozycją zdaje się być kąpiel w piwie wraz z kuflem tego trunku. Każda z powyższych kąpieli odbywa się w wannie z hydromasażem.

SPA – województwo łódzkie – Best Western Plus Hotel Podklasztorze – poznaj nasze inne kąpiele, masaże i zabiegi. Koniecznie sprawdź korzystne pakiety!

Kolejny krok – masaż

Masaż to chyba podstawowy punkt wizyty w SPA! Dobrze dobrany, pomoże w rozluźnieniu spiętych mięśni. Można zdecydować się na masaż relaksacyjny całego ciała lub częściowy. My bardzo polecamy Ci masaż wibracyjny pleców z hydromasażem stóp, a także masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi. Ten ostatni uznawany jest za najbardziej relaksujący i odprężający. Likwiduje napięcie mięśniowe poprzez dostarczenie delikatnego ciepła. Poprawia również przepływ krwi.

Myślisz, że zarówno masaż, jak i kąpiel są dla Ciebie? Koniecznie odwiedź nasz Hotel – SPA. Pakiety są najbardziej korzystną opcją. Kąpiel, masaż to nie wszystko – w pakietach dostępne są różnego typu maseczki, okłady czy zabiegi na ciało i twarz! Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty!

Poczuj się piękna!

Zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne to propozycja wprost idealna dla kobiet. Lubimy dbać o swoje piękno, a rozpromieniona twarz może dać nam naprawdę ogromną satysfakcję. Odpowiednio dobrane maseczki mogą być naprawdę pomocne podczas niwelowania śladów zmęczenia – oczyszczają i napinają skórę, wyrównują jej koloryt, pomagają w pozbyciu się worków pod oczami! Warto zrobić coś dla siebie, by poczuć się piękniej – akceptacja swojego ciała jest kluczowa w budowaniu pozytywnego samopoczucia.

Hotel SPA – Łódzkie – koniecznie odwiedź Best Western Plus Hotel Podklasztorze – zadbaj o ukojenie dla swojego ciała i ciesz się wspaniale działającymi zabiegami!