Weekendowy wypad z rodziną w centrum Polski. Czemu nie?

Weekend czerwcowy tuż przed nami, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. I tutaj nasuwa się pytanie: Jak spędzić ten wolny czas? Niektórzy uciekają od zgiełku miasta, niektórzy w leśne zacisze, a jeszcze inni szukają relaksu nad jeziorem. Mimo wszystko, najważniejszym jest spędzić czas z rodziną. Po co wybierać się za morze w odległe, nieznane miejsca, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, gdy w samym centrum Polski znajdziemy wszystko czego nam trzeba. Na terenie majestatycznego Opactwa, znajduje się hotel nad jeziorem, blisko lasu, który wydaje się być idealnym miejscem na odpoczynek z dala od wielkiego miasta.

Jak wybrać najlepszy hotel dla całej rodziny?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać hotel, w którym będziemy czuli się jak w domu. Dzieci będą miały swój własny, bezpieczny kąt, w którym zabawa nigdy się nie kończy, a rodzice miejsce gdzie odpoczną od pracy. Hotel przyjazny rodzinie, charakteryzuje się tym, że nie sposób się w nim nudzić. Warto wybrać miejsce z przestronnym placem zabaw na świeżym powietrzu, salę zabaw z atrakcjami dla dzieci np. Figlarium z podłogą interaktywną oraz małpim gajem. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z basenu z wyodrębnioną strefą dla dzieci. Niektóre obiekty mają również własne zwierzątka, którymi Najmłodsi Goście mogą się opiekować.

Dla rodziców warto wybrać hotel ze SPA i opcją animatorki dla dzieci. Jednym z takich obiektów, zlokalizowanych blisko Warszawy jest hotel Podklasztorze w XII-wiecznym Opactwie Cystersów. Tylko tutaj rodzice w czasie zabaw dzieci w bogato wyposażonej strefie zabaw, mogą skorzystać z zabiegów SPA w Monasterium SPA & Wellness: pierwszego klasztornego SPA w Polsce. Zabiegi SPA oparte są na bazie naturalnych składników, z których czerpali zakonnicy. Na uwagę zasługuje oczyszczający rytuał Miodowej Symfonii i Lawendowe Łąki, o głęboko relaksujących właściwościach. Cała rodzina może wspólnie spędzić aktywnie czas na basenie lub w siłowni. A wszystko to zaledwie 150 km od Warszawy.