Wybierz najpiękniejsze miejsce

Podarowanie bliskiej osobie weekendu w SPA to najpiękniejszy pomysł, jaki można sobie tylko wymarzyć. Organizując taki wyjazd, dokładnie zaplanuj każdy szczegół. Przede wszystkim pomyśl o SPA w wyjątkowym miejscu, w którym można cudownie odpocząć i oderwać się od szarej rzeczywistości. Jeśli zależy Ci, aby wybrać niepowtarzalne SPA na weekend poza miastem, możesz zdecydować się na hotel położony wśród bujnej zieleni i blisko rzeki. Jeśli bliska Ci osoba mieszka na co dzień w mieście w centralnej Polsce, to najlepszym rozwiązaniem jest podarowanie jej weekendu w SPA koło Łodzi lub Warszawy.

W szczególnie urokliwym miejscu, tuż przy zalewie Sulejowskim, znajdziesz niezwykły hotel. Jego niepowtarzalność polega na harmonijnym połączeniu tego co przeszłe, z tym co nowoczesne. Hotel ze SPA pod Łodzią mieści się bowiem w średniowiecznych murach pochodzących z XII wieku. Z okien hotelowego pokoju rozciąga się malowniczy widok na pełną zieleni dolinę rzeki Pilicy. W takim miejscu bardzo szybko zapomina się o codziennych troskach i wspaniale odpoczywa.

Weekend w SPA idealny na każdą okazję

Podarowanie weekendu w SPA jest zawsze atrakcyjnym prezentem. W hotelu pod Łodzią znajdziesz zróżnicowaną ofertę podarunkowych Voucherów. Możesz zdecydować się na wersję All Inclusive, z której można wybrać dla siebie dowolne zabiegi mieszczące się w wybranym przez Ciebie pakiecie. Istnieje też możliwość, abyś Ty sam skomponował listę zabiegów pielęgnacyjnych w SPA, które pragniesz podarować wybranej Ci osobie.

Zamawiając Voucher, pomyśl o umieszczeniu na nim specjalnej dedykacji. Spersonalizowany kupon zawsze wywołuje uśmiech na twarzy i staje się niezapomnianą pamiątką. Hotelowa obsługa może wysłać Voucher za pomocą poczty tradycyjnej lub drogą mailową.

Podaruj niezapomniane chwile

Weekend w SPA to niezapomniany prezent. Dzięki niemu masz szansę podarować ważnej dla Ciebie osobie czas na cudowny odpoczynek. Twoi bliscy, rodzina lub przyjaciele przeżyją w SPA niepowtarzalne chwile, zapominając o szarej codzienności. W czasie weekendu mogą wreszcie wyłączyć telefon i nie patrzeć na zegarek.

Prezent w postaci weekendu w SPA może okazać się najcenniejszym czasem, jaki mogłeś podarować swoim najbliższym. Pielęgnacyjne i upiększające masaże, maseczki, peelingi, kąpiele w basenach i pobyt w saunie to niepowtarzalne doświadczenie dla zmysłów i całego ciała. Wyjątkowy relaks odstresowuje, regeneruje i poprawia samopoczucie. Każdy, komu podarujesz Voucher na weekend w SPA, będzie Ci bardzo wdzięczny.