Spełnij marzenia o wspaniałym weekendzie

Weekend w mieście nie zawsze należy do udanych. Warto czasem zorganizować wypad poza miasto. Dzięki temu masz szansę zapomnieć o pracy, obowiązkach, dzwoniącym z samego rana budziku i nieustannym zgiełku. I nie martw się, że wyjeżdżając z miasta, pozbawisz się wszelkich wygód. Wręcz przeciwnie, szybko je znajdziesz, decydując się na położony w malowniczej dolinie rzeki hotel z basenem. Okolice Warszawy zauroczą Cię bujną przyrodą, upragnioną ciszą i wymarzonym spokojem. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, to tym bardziej wybierz hotel poza miastem, w którym spędzisz najpiękniejszy weekend w SPA, a przy okazji wybierzesz się na pełną przygód wycieczkę rowerową i skorzystasz z oferty spływu kajakowego. Jeśli już pojawił się uśmiech na Twojej twarzy, to teraz mamy dla Ciebie prawdziwą wisienkę na torcie.

Przenieś się w średniowieczne czasy

Zbliżając się do wyznaczonego na GPS miejsca, Twoją uwagę przyciągają wyłaniające się na horyzoncie średniowieczne mury. To właśnie pochodzące z XII wieku dawne opactwo Cystersów jest celem Twojego weekendowego wypadu. W tych zapierających dech murach mieści się hotel Podklasztorze. Przechadzając się pomiędzy ścianami z kamienia, przekraczając monumentalne bramy w kształcie łuku i wspinając się po drewnianych schodach, masz szansę przenieść się w czasie i poczuć na własnej skórze średniowieczny klimat. Tę cudowną atmosferę odnajdziesz także w hotelowej kuchni. W stylowo urządzonej restauracji będziesz mógł cieszyć się prawdziwą ucztą smaków, na którą składają się potrawy oparte na dawnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, recepturach. W menu znajdziesz zatem różnorodne dania z dziczyzny, ryb, własnej roboty sery, konfitury, wędliny i wiele innych przysmaków. Wśród trunków zachwycisz się prawdziwymi rarytasami średniowiecznej Polski: miodem pitnym oraz gronowym winem.

Czas na weekendowy relaks i odprężenie

W hotelu mieszczącym się w XII-wiecznych murach opactwa znajdziesz nowoczesny kompleks basenowy i wiele innych ciekawych atrakcji. Możesz cudownie odpocząć i poprawić swoje samopoczucie, korzystając na przykład z dostosowanych do Twoich potrzeb różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, które znajdziesz w hotelowym SPA. Oprócz wspaniale relaksujących ciało i zmysły masaży oraz peelingów masz szansę pooddychać pełną piersią w solankowej tężni, odprężyć się podczas kąpieli w jacuzzi lub na basenie floatingowym.