1. Zaręczyny – hotel i romantyczny weekend

Jednym z bardziej klasycznych i niezawodnych pomysłów na wyjątkowe zaręczyny jest pobyt w luksusowym hotelu. Romantyczny weekend, hotel, SPA, restauracja z pysznym jedzeniem, piękny i wygodny apartament w widokiem. Wszystkie te elementy składają się na atmosferę, w której kobieta poczuje się rozpieszczana. Decydując się na tego rodzaju oświadczyny możemy skorzystać z wielu oryginalnych ofert, które zwykle proponuje dany hotel. Pakiet zaręczynowy obejmuje często wystawną kolację z niesamowitym widokiem, pobyt w luksusowym SPA oraz apartament dla świeżo upieczonych narzeczonych, przystrojony np. płatkami róż. Zaręczyny pamięta się do końca życia, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, szczególnie jeśli bycie romantycznych to nie nasza bajka.

2. Zaręczyny – wszechobecna natura i milion gwiazd

Wycieczka w góry, do urokliwego lasu lub nad jezioro albo mało obleganą plażę może być świetnym pomysłem jeśli chcemy, aby podczas zaręczyn nikt nam nie towarzyszył. Piękne widoki i wszechobecna natura dodają sytuacji dodatkowej, niesamowitej atmosfery. Najlepszym momentem na oświadczyny w “terenie” jest wschód albo zachód słońca, który w tych przepięknych okolicznościach prezentuje się naprawdę romantycznie. Popularne jest także zadanie tego najważniejszego pytania pod gwiazdami, które w pełnej okazałości możemy oglądać jedynie za miastem, gdzie nie świeci zbyt wiele lamp. Takie zaręczyny na pewno będziecie jeszcze długo wspominać ze wzruszeniem.

3. Zaręczyny – śniadania do łóżka lub kolacja przy świecach

Jeśli wystawne kolacje w restauracjach to nie wasz styl, a wyjazd na łono natury nie jest w najbliższym czasie możliwy, pozostają zaręczyny w Twoim lub waszym mieszkaniu. Wyborną kolację możemy przygotować w domu, zrobić to razem lub zaskoczyć partnerkę swoimi umiejętnościami. Romantyczna kolacja przy świecach we dwoje, to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil jakie możemy zorganizować. Świetnym pomysłem jest także podanie ulubionego śniadania do łóżka z wyjątkową oprawą, np. kwiatami, po czym uklęknięcie i zadanie tego najważniejszego pytania. Takie zaręczyny są niezwykle intymne i romantyczne.