Miejsce na wakacje z rodziną

Postaw na malownicze widoki

Do tej pory wakacje kojarzyły się najczęściej z wyjazdem w góry lub nad morze. Dziś szukasz miejsc, które są równie piękne, ale już nie tak zatłoczone. Ku Twojemu zaskoczeniu znajdziesz je w niewielkiej odległości od największych miast w Polsce. W pięknie położonej dolinie rzeki Pilicy znajduje się urokliwy hotel – blisko Warszawy i Łodzi, co z pewnością zachwyci rodziny, które nie są jeszcze gotowe na dalekie podróże z dziećmi. Kolejną niespodzianką jest bujna przyroda, w której odnajdziesz upragniony spokój i ciszę. To także świetna okazja, aby zabrać rodzinę na rowerową wycieczkę po niezwykle malowniczych okolicach lub podziwiać przyrodę doliny rzeki Pilicy w czasie rodzinnego spływu kajakiem.

Miejsce, które przeniesie Cię w czasie

Twoje dzieci pewnie nie raz marzyły o tym, aby podróżować w czasie. Zamawiając noclegi w hotelu Podklasztorze, jesteś w stanie te marzenia spełnić. Hotel przyjazny dzieciom mieści się bowiem w murach należących w XII wieku do najsłynniejszego opactwa Cystersów. Kamienna elewacja, bajkowe wieżyczki, monumentalne wrota to jedne z wielu elementów średniowiecznej budowli, która przeniesie Ciebie i Twoje dzieci w czasie w świat baśni, w którym wszystkie życzenia najmłodszych mają szansę się spełnić. Choć nie ma tu złotej rybki, to dobrze wiemy, czego Twoje pociechy najbardziej potrzebują. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, począwszy od zróżnicowanego pod względem umiejętności placu zabaw, specjalnego menu, które z pewnością zadowoli najbardziej wybredne gusta smakowe, a dla tych, którzy ciekawi są historii tego miejsca, organizujemy rodzinne zajęcia w muzeum opactwa Cystersów. I to nie wszystko! Dzieci będą miło zaskoczone, kiedy zaraz po przyjeździe otrzymają od hotelowej obsługi specjalny prezent powitalny i zostaną zaproszone na wielkie poszukiwania ukrytego skarbu Cystersów.

Atrakcje dla rodziców

Hotel przyjazny rodzinie to idealne miejsce, w którym rodzice mogą wreszcie oderwać się od rutyny i szarej codzienności. W czasie, kiedy Twoje dzieci bawią się w strefie dziecka na basenie lub są pod opieką animatorki w Klubie Malucha, Ty możesz skorzystać z relaksujących masaży lub innych pielęgnacyjnych zabiegów w hotelowym SPA. Masz też możliwość cudownie odpocząć w jacuzzi, basenie floatingowym lub złapać świeży i głęboki oddech w tężni solankowej.