Listopad: najbardziej ponury miesiąc w roku.

Wedle statystyk potwierdzonych przez naukowców listopad to jeden z najbardziej depresyjnych miesięcy w roku! To moment, kiedy mamy okazję, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o życiu. W takim okresie warto zadać sobie pytanie, jak kreatywnie spędzić czas z najbliższymi? Istotną kwestią, którą poruszyć można wraz z najbliższymi jest również wybór miejsca na odpoczynek. Gdzie wyjechać w Polsce po epidemii koronawirusa? Gdzie znajduje się Hotel przyjazny dzieciom? Gdzie wyruszyć do SPA? Na te pytania z pewnością odpowie Ci nasz artykuł!

Jak pokonać listopadową chandrę?

Spacery oraz widoki dookoła Hotelu Podklasztorze niewątpliwie inspirują do wyjazdów do centrum Polski…Dziś wiele rodziców zastanawia się, który hotel na uboczu jest przyjazny rodzinom. Listopad to miesiąc, kiedy wszyscy odczuwamy jesienną aurę. W takie dni jak te, niewątpliwie najbardziej sprzyjają nam rozmowy przy kominku oraz kreatywne zajęcia, które nie pozwolą na melancholijny nastrój. Basen, siłownia, a może relaksacyjne zabiegi SPA? Wszystko to oddajemy do Waszej dyspozycji w XII – wiecznym Opactwie Cystersów… w miejscu, które jako pierwsze
w Polsce zyskało miano pomnika historii. Ten zabytkowy hotel przeniesie Was w czasie, a strefa SPA&Wellness z ekskluzywnym basenem oraz saunami zapewni relaks dla całej rodziny. SPA oraz basen to nie wszystko! Siła przecież tkwi w prostocie! Spacer w dni słoty w kolorowym płaszczu przeciwdeszczowym, w tęczowych kaloszach też może zapewnić mnóstwo frajdy!

Jako dzieci zapewne wiele osób z Was miało okazję skakać po kałużach, ciesząc się z chwil przepełnionych beztroską. Może właśnie w listopadzie warto powtórzyć to, co kiedyś przyprawiało nas o endorfiny? Czasem nie trzeba wiele… Wystarczy kubek herbaty, ciepły pluszowy koc, trzask drzewa, które dumnie rozgrzewa nasze serca w obliczu szarych dni. Czego nam więcej potrzeba?