HB – Śniadanie i obiadokolacja
Min 2 dni
Ważna 02.01-31.01.2023

Istnieje możliwość przygotowania posiłków uwzględniających dietę. Prosimy zgłaszać przy rezerwacji. W przypadku zapotrzebowania na produkty bezglutenowe lub bez laktozy prosimy o informacje podczas procesu rezerwacji, a najpóźniej przy zameldowaniu w Hotelu.

 

Śniadania

7.30 – 10.00

Sala Kapitularz

 

Restauracja Miód i Wino

ndz- czw 12.00 – 22.00

zamówienia posiłków do 21.30

pt – sb 12.00 – 23.00

zamówienia posiłków do 22.00

Bar Gorzelnia - Pijalnia u Cystersów (piątek — sobota) od 20.00 do 1.00

 

  • Rytuał „złota rozkosz”

Czas trwania : 100 min
Rytuał rozpoczyna się nałożeniem maski gold, która długotrwale rewitalizuje i regeneruje skórę dzięki kompleksowi Hydra-Gold, wzbogaconego o złote algi i wodę morską. Kolejnym etapem zabiegu jest masaż relaksacyjny ciepłym olejem gold. Rytuał kończy się seansem w grocie solnej z kieliszkiem szampana.

Czas trwania : 25 min
Peeling całego ciała wykonany olejem na bazie złota

 

  • Konsultacja z zespołem naszych kosmetologów i fizjoterapeutów celem właściwego doboru dodatkowych zabiegów indywidualnych

Gdy będą Państwo chcieli otrzymać fakturą VAT  do zamówienia/rezerwacji należy o tym fakcie poinformować nas w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy o podanie danych na jakie ma być wystawiona faktura wraz z podaniem numeru NIP. Tylko w przypadku umieszczenia przez nas numeru NIP na paragonie będą Państwo mogli otrzymać fakturę VAT. Brak podania numeru NIP w trakcie dokonywania rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury VAT  w późniejszym terminie

  1. Atrakcje dostępne są według harmonogramu.
  2. Hotel Podklasztorze zastrzega sobie zmianę ceny – oferta ograniczona czasowo !
  3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej w ramach dostępności za dodatkową opłatą.
  4. Parking Hotelowy znajduje się za hotelem około 200 m. Istnieje możliwość podjechania bezpośrednio pod recepcję i wypakowania bagaży.
  5. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy.

Dokonując rezerwacji i wpłacając przedpłatę Gość oświadcza, że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w opisie pakietu.

 

 

Ważne informacje