Ślub i Wesele w jednym miejscu...

Hotel Podklasztorze to jedno z najbardziej romantycznych i magicznych miejsce w centralnej Polsce.  Wyjątkowa lokalizacja, majestatycznego Hotelu, nad błękitnymi wodami rzeki, w środku dawnej Puszczy Pilickiej sprawa, że jest to miejsce idealne na organizację Państwa najważniejszego dnia w życiu.
Dodatkowo na hotelowym Dziedzińcu usytuowany jest zabytkowy romański Kościół św. Tomasza Kantauryjskiego niezwykle romantyczna świątynia,  która z pewnością sprawi, że Państwa Ślub nabierze wyjątkowego charakteru.

 


Z pewnością niewątpliwym atutem Hotelu Podklasztorze jest możliwość połączenia ślubu i wesela w jednym miejscu. Niezwykła sceneria Ślubu w pocysterskiej świątyni, udzielonego przez Zakonnika a później wesele na Hotelowym Dziedzińcu oddalonym zaledwie 100 m od Kościoła  dodatkowo uczyni Państwa dzień niezapomnianym w oczach Gości.
Dodatkowo jesteśmy polecamy Państwu organizację ślubu cywilnego w plenerze. Zadbamy o miejsce uroczystości, oprawę muzyczną oraz dekorację
Zapraszamy do zapoznania się z Galerią Zdjęć prezentujących organizację ślubu cywilnego

Oferta Weselna – pobierz

Sale Weselne

Na organizację kameralnego przyjęcia okolicznościowego (do 80 osób) polecamy Restaurację Rycerską, która odpowiednio udekorowana stanowi niezwykłe tło dla każdej uroczystości.

Ponadto oferujemy Państwu Salę Ziemiańską,  z zabytkowym kominem cysterskiej gorzelni, która w zależności od ułożenia, pomieści do 80 osób.
Naszą specjalnością są wesela plenerowe, organizowane w specjalnie do tego przystosowanym namiocie.
Dodatkowo proponujemy dla Gości weselnych noclegi w wyjątkowych cenach.

Kompleksowa obsługa

Tylko u nas przeniosą się Państwo do nowego życia i miejsca gdzie duch historii zatrzymuje czas, a pachnąca świeżym chlebem i solą legendarna gościnność jest priorytetem.
Gwarancją zadowolenia Państwa i Gości jest kompetentny i doświadczony zespół, który z pomoże zaplanować wesele w każdym szczególe  oraz wyśmienita kuchnia, która łączy tradycyjność z nowoczesnością.
W Hotelu Podklasztorze, zdajemy sobie sprawę, że jest to najważniejszy dla Państwa dzień w życiu, dlatego chętnie zajmiemy się kompleksowo jego organizacją, zapewniając:

  • florystkę
  • opiekę stylisty (makijaż, fryzura, dobór strojów)
  • dobór pojazdu dla Młodej Pary (bryczka, limuzyna)
  • oprawę muzyczną (zespół lub DJ na wesele
  • obsługę profesjonalnego kamerzysty i fotografa
  • opiekę nad dziećmi podczas uroczystości weselnej
  • zorganizowanie transportu dla gości
  • atrakcję dla Gości ( pokazy sztucznych ogni, bractwo kurkowe, wystrzały armatnie) 

Menu

A tak wygląda wesele w Hotelu Podklasztorze***

 

Rezerwuj

Chętnie również podejmiemy się realizacji Państwa najskrytszych marzeń i oryginalnych pomysłów

Więcej informacji o promocji uzyskają Państwo w dziale
rezerwacji  pod nr 48-44 616 26 06,
kom. 695 555 807
oraz pod adresem
e-mail: marketing@hotelpodklasztorze.pl