Profesjonalizm w każdym szczególe...

Hasłem przyświecającym organizacji konferencji, szkoleń i sympozjów w Hotelu Podklasztorzu jest profesjonalizm w każdym szczególe.

Zapewniamy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć.

Spotkajmy się z entuzjazmem ! 

Wyjątkowe miejsce

Niewątpliwie dużym atutem Hotelu Podklasztorze jest autentyczność dawnego XII-wiecznego Opactwa Cystersów, a także przepiękne położenie tuż nad Rzeką Pilicą, w pobliżu Jeziora Sulejowskiego.

Bardzo istotna jest również lokalizacja Hotelu - w samym centrum Polski - zaledwie 120 km od Warszawy ,co sprawia, że stanowi on idealną bazę na spotkania biznesowe dla Gości z całej Polski.

Po wyczerpującym dniu na Gości czekają chwile relaksu i odprężenia w hotelowym basenie, saunie fińskiej czy gabinetach SPA, gdzie każdy odszuka spokój, zregeneruje siły, przywróci harmonię ciała i ducha.

Sale Konferencyjne

Wachlarz możliwości dają również stylowo urządzone sale konferencyjne , z których największa może pomieścić ponad 100 osób, a o ich wyjątkowym charakterze świadczą nie tylko nazwy - "Krakowska", "Opacka", "Attykowa", czy "Przy Arsenale".
ustawienie sal – zdjęcie grafika  
Aby Państwa spotkanie było profesjonalnie przeprowadzone oferujemy bogate zaplecze konferencyjne, wyposażone w sprzęt techniczny i audiowizualny, w tym min. stały dostęp Wi-Fi, projektory multimedialne, nagłośnienie, flipcharty. Organizując konferencję w Hotelu Podklasztorze otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie koordynatora ze strony hotelu oraz fachową obsługę całego zespołu