Hotel prowadzi ciągłą rekrutację na stanowiska: kelner oraz recepcjonista.
Cv prosimy wysyłać na adres dyrektor@hotelpodklasztorze.pl

BEST WESTERN Hotel Trybunalski oraz Hotel Podklasztorze

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Manager do spraw sprzedaży i marketingu
miejsce pracy Piotrków Trybunalski / Sulejów

Opis Stanowiska

1. Opracowanie strategii sprzedaży i nadzór nad realizacją budżetów sprzedażowych
2. Zarządzanie i koordynacja pracy w dziale sprzedaży i marketingu z uwzględnieniem specyfikacji poszczególnych obiektów
3. Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej zgodnej z kierunkiem rozwoju Spółki.
4. Odpowiedzialność za tworzenie i nadzór nad realizacją planu i budżetu marketingowego
5. Analiza skuteczności działań reklamowych i optymalizacja ich kosztów
6. Nadzór nad działaniami w zakresie PR i kontaktem z mediami.
7. Kontrola kosztów działu

Wymagania:

1. Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelu sieciowym
2. Bardzo dobra znajomość branży turystycznej i hotelarskiej
3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
4. Dyspozycyjność i elastyczność związana z częstymi wyjazdami służbowymi
5. Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i sprzedażowe
6. Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: uwagi@hotelpodklasztorze.pl