Biesiady Cysterskie

Tylko w Hotelu Podklasztorze zorganizujemy dla Państwa średniowieczną biesiadę opartą o dania kuchni cysterskiej wraz z degustacją Miodów Pitnych. Autentyczne wnętrza i niesamowity klimat zabudowań cysterskich przeniosą Państwa do czasów dawnego Opactwa.

Dodatkowo, podczas biesiady cysterskiej proponujemy program spotkania integracyjnego „W Gościnie u Cystersów”: w postaci zabaw przybliżającego historię polskich i sulejowskich Cystersów. W Gościnie u Cystersów” to zakonne oraz typowe elementy biesiadne, które nadadzą spotkaniu dynamikę i atrakcyjną formę.

Integracja i Historia

Występ w czasie biesiady cysterskiej jest prowadzony przez mnichów w habitach oraz ich gości: rycerzy zakonnych, szlachty i innych postach historycznych, które będą pomagały opowiadać cysterskie dzieje.
Dla Grup proponujemy biesiadę połączyć z wcześniejszym programem integracyjnym, podczas którego Goście zmagają się w konkurencjach plenerowych nawiązujące do cysterskich i średniowiecznych zabaw plebejskich i rycerskich np. w rzucie podkową, wyścigach w workach, przeciąganiem liny itp.

Tylko w Hotelu Podklasztorze poznasz legendarną cysterską gościnność…